Včelí farma

Včelí farma

a stolařství Roštín

a stolařství Roštín

Ing. Pavel Buřinský

Ing. Pavel Buřinský

Doplňky pro včelaření

Rámkové přířezy a rámky - klasické

Vyrábíme klasické rámkové přířezy i rámky z lipového a vejmutovkového dřeva pro různé typy úlů: Adamcova 39 x 24, čechoslovák 37 x 30, třeboňák 39 x 27,5, B 42 x 27,5, tachovák, Optimal, Langstroth, Dadant ..., i atypické míry. Dle prání zákazníka dodáme i rámky sesponkované a nadrátované nerezovým drátkem o síle 0,4 mm. Je možné dodat i rámky s mezistěnami (ze Stražiska).

Rojáky

Rojáky vyrábíme z laminované MDF desky s dřevěným rámem a spodním větráním zajištěným pozinkovaným sítem. Rozměry 45 x 30 x 35cm.

Uteplené bedny na oddělky (plemenáče)

Plemenáče jsou tvořeny dřevěným rámem s polystyrenovou výplní. Vnitřní stěna je tvořena palubkami z vejmutovky a vnější je tvořena palubkami smrkovými.

Sluneční tavidla

Rám tavidla tvoří 25 mm široké masivní vejmutovkové dřevo. Víko je vyrobeno z dřevěného rámu a polykarbonátu. Uvnitř tavidla je pozinkovaný plech, na který se vkládají rámečky. Součástí je záchytná vanička na vosk.

Přepravní a skladovací bedny na rámky

Včelotěsné bedny tvořené dřevěnou kostrou, obité kartonplastem, opatřené šoupacím víkem. Bedny jsou pro snadnou manipulaci opatřeny úchyty.

Včelařské potřeby

V omezeném rozsahu se zabýváme prodejem včelařských potřeb. V nabídce jsou rozpěráky, odvíčkovací vidličky, včelařské klobouky, rukavice, mezerníky, drátky, kuřáky aj.

Provádíme také výměnu mezistěn za vosk i souše. Prodáváme i samotné mezistěny (ze Stražiska).

Návrat na předchozí stránku

17. listopadu 3982/8, 767 01 Kroměříž | tel.: +420 731 525 400 | burinsky@email.cz
Včelí farma a stolařství Roštín © 2010 - 2021 Ing. Petra Buřinská